2026-06-26 – Oltalom Charity Association

HÁLÁSAN KÖSZÖNÖM A GRATULÁCIÓKAT!

HÁLÁSAN KÖSZÖNÖM A GRATULÁCIÓKAT!

Szeretném megköszönni mindenkinek azt a rengeteg gratulációt és kedves üzenetet, amit az Ebru Timtik-díj elnyerése kapcsán nekem küldtek, bár ez a díj nem pusztán nekem szól. Valamennyi korábbi és jelenlegi kollégánk munkáját, kitartását, áldozatvállalását ismerték el, hiszen nélkülük nem tudtam volna végigmenni ezen az úton, így a gratuláció őket is illeti.

Ugyanígy azokat is díjazták, akik támogatásukkal, adományaikkal életben tartották és tartják máig is az intézményeinket. Mindannyian hozzájárultak ahhoz, hogy a közösségünk ilyen megbecsülést ért el már nemzetközi szinten is. Így én is csak gratulálni tudok kollégáimnak és támogatóinknak!

Köszönettel:

Iványi Gábor

Fotó: Péter Zsolnai Photography