Az Oltalom Karitatív Egyesület és intézményhálózata számára munkatársat keresünk könyvelő állás betöltésére!

Feladatok:

– főkönyvelői irányítás mellett több intézmény teljes körű, naprakész könyvelése (vevő, szállító, bank, pénztár, tárgyi eszközök, vegyes könyvelések)

– zárlati teendők végzése (időbeli elhatárolások, ellenőrzések, egyeztetések)

– adóbevallások, adatszolgáltatások, beszámolók, pályázati elszámolások készítése

Elvárások:

– mérlegképes könyvelői végzettség

– 3-5 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

– számviteli szabályok naprakész ismerete

– átfogó, logikus gondolkodásmód

– alaposság, precizitás

– elkötelezett, felelős munkavégzés

– terhelhetőség

Előnyt jelenthet:

– non-profit szektor ismerete

– Kulcs-Soft programok ismerete

Amit kínálunk:

– változatos, szakmai kihívást jelentő feladatok

– biztos, nyugodt légkör

– versenyképes jövedelem

– támogató csapat

Munkavégzés helye: Budapest VIII. kerület

A jelentkezéseket a baloghedina@wjlf.hu e-mail címen várjuk, szakmai önéletrajzzal, bruttó fizetési igény megjelölésével.