A FÜGGŐSÉG NAPJA: JÓTÉKONYSÁGI ELŐADÁS AZ OLTALOM KARITATÍV EGYESÜLET JAVÁRA
A FÜGGŐSÉG NAPJA: JÓTÉKONYSÁGI ELŐADÁS AZ OLTALOM KARITATÍV EGYESÜLET JAVÁRA
Dr. Zacher Gábor közérthetően, pontosan, humorral és tabuk nélkül beszél függőségekről, társadalmi mintákról július 4-én 19:00 órától a Vörös Neonban. Az est zenei előadója Petruska András lesz. A jegybevételt Dr. Zacher Gábor és a Vörös Neon az Oltalom Karitatív Egyesületnek ajánlotta fel. Az eseményen részt vesz Iványi Gábor, az OKE elnöke is.
Részletek:
https://vorosneon.hu/szinhaz-eloadas/dr-zacher-gabor-a-fuggoseg-napja
Videó: https://www.facebook.com/reel/1968744937336032?locale=hu_HU


